logo

Bu sitede herhangi bir yazıyı açmanız halinde aşağıda belirtilen kullanım ve gizlilik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Turktarih.net, site içerisindeki hiçbir yazının doğruluğunu ve güvenirliliğini garanti etmez. Bundan dolayı meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan Turktarih.net sorumlu değildir.
Turktarih.net site içerisindeki ve dışındaki bağlantılarından sorumlu değildir. Oluşacak zararlardan Turktarih.net sorumlu tutulamaz.

Sitede zararlı olacağını düşündüğünüz hiçbir sayfayı açmayın ve hiçbir dosyayı indirmeyin. Aksi taktirde bilgisayarınızda meydana gelebilecek zararlardan Turktarih.net sorumlu değildir.
Konuların altına yazılan yorumların sorumluluğu, yorum yazan kişiye aittir. Küfür, hakaret ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı düşen içerikte bulunan yorumlar Turktarih.net tarafından onaylanmaz.
Turktarih.net adresinde bulunan yazıların izinsiz bir şekilde çoğaltılması ve başka mecralarda yayınlanması kesinlikle yasaktır. Aksi tespit edildiği durumda Turktarih.net yöneticileri tarafından yasal işlemler başlatılacaktır.
Turktarih.net , talep edilmesi halinde devlet görevlileri (savcı, hakim, polis, mahkemeler) ile bilgilerinizi paylaşma hakkını saklı tutar.
Herhangi yasal bir işlem olmadığı sürece kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Kullanım Koşulları Son Güncellenme Tarihi: 05 Ağustos 2019